top of page
קול קורא.png

סדנא קבוצתית 
לפרוץ את הגבולות של עצמך

05/24

להיות את.ה גם בקבוצה 

10 מפגשים של חשיבה ועבודה יצירתית שתביא לידי ביטוי את מי שאת.ה בדיוק. הזדמנות נדירה להעניק לעצמך תהליך אישי וקבוצתי של גילוי וחידוד הקול הפנימי לביטוי ברור ועוצמתי בעשייה היומיומית המקצועית והאישית.

Recycled Paper

האם את.ה מוכן.ה לצלול לתוך עצמך?

pink IMG_5544_edited.jpg

דיאלוג. גילוי. חיבורים

הסדנא הקבוצתית נועדה לכל מי שמעוניין.ת לגלות, לדייק את עצמו.ה וליצור תנועה אחרת בחיים תוך הפריה הדדית ודיאלוג גם עם עבודתם של אחרים.
העבודה בסדנא הקבוצתית הנה חווייתית ומגוונת באופן המאפשר גילוי עצמי, למידה הדדית והתנסות, קבלה ומתן השראה, הרחבת נקודת המבט, תמיכה, הרחבת קשרים והקשרים, העמקה ותובנות חדשות לחיים.
12 מפגשים של חשיבה ועבודה יצירתית שתביא לידי ביטוי את מי שאת.ה באמת.

 

pink IMG_5544.jpg

על הסדנא

IMG_8832.JPG.jpg

הזדמנות להעניק לעצמך 

נקודת מבט חדשות על חייך 

מרחב בטוח לחשיבה, התבוננות, עשייה יצירתית, התנסות וגילוי 

גילוי וחשיפת החסמים שעומדים בינך ובין הרצונות שלך 
ביטוי הקול הפנימי ופריצת גבולות של עצמך דרך התנסות בכלים יצירתיים ואומנותיים מגוונים
חשיבה יצירתית המובילה לשינויים חיוביים בכל תחומי החיים
יכולת לעשות בחירות אחרות, להבין את עצמך ולבטא את מי שאת.ה רוצה להיות 
להבטחת מקומך במחזור הקרוב של סדנא קבוצתית 

הרפתקאה. חלום. חשיפה והסתרה. צבע/חומר/צליל מהיום יום. המבט על ה״אני״. השראה פנימית. יצירתיות אישית. הצגה עצמית. ביטוי מחשבה ורגש. תנועה.
להתנסות, לחקור,
לפרוץ את הגבולות של עצמך.
 
 

למצוא את הפשטות להיות מי שאת.ה באמת!

Recycled Paper

סדנא קבוצתית הלכה למעשה

10 מפגשים דו שבועיים בני 3 שעות 

30 שעות של הנחייה מקצועית, שוטטות יצירתית וכלים מעשיים לחיים מלאים יותר 

קבוצה אינטימית של עד 10 משתתפים

מגוון רחב של טכניקות, כלים וחומרים לביטוי אישי יצירתי בשימוש חופשי

תערוכת סיום למשתתפי הסדנא בסטודיו קולקורא

עלות הסדנא: 350 ש"ח למפגש. ( סה"כ 3,500 ש"ח)

אפשרות להשתתף במפגש הנחייה אישי אודות תהליך העבודה, סיכומו וכלים להמשך במחיר מיוחד למשתתפי הסדנא

שתייה ונשנושים חופשי במהלך המפגשים

הירשמו כעת 

הסטודיו

סטודיו קולקורא הוא מרחב יצירתי אותו יזמה עדי ואן ולסן. זהו מרחב בטוח המאפשר לכל אחד.ת למצוא את הדרך לבוא לידי ביטוי באופן ברור, בהיר ומשמעותי ולממש זאת בחיים ובעשייה היומיומית המקצועית והאישית. בסטודיו סדנאות אישיות וסדנאות קבוצתיות המחברות בין מהלך מובנה למסע חקר המותאם לצרכים ולנטייה האישית של כל אחד.ת.

פוסטר כסא כבסיס לדף נחיתה.jpg
פוסטר כסא כבסיס לדף נחיתה.jpg

מי אני?

עדי ואן ולסן - מנכ"לית ומייסדת קולקורא

עדי ואן ולסן - יוצרת, יזמת, פוטותרפיסטית מוסמכת ומנחת קבוצות לביטוי וחשיבה יצירתית. במשך למעלה מעשור מפתחת עסקים ומלווה א.נשים, מנהלים.ות בדרג בכיר וארגונים בתהליכי התפתחות אישיים, מקצועיים ועסקיים. יוצרת הפודקסט ״פותחים שיחה״ שעוסק במימוש יצירתיות בחיים.


"מתודת העבודה שלי פותחה בהתבסס על ניסיון מגוון של למעלה מעשור ומאפשרת לכל אחד ואחת לעבוד בדרך הייחודית המתאימה לו.ה באופן שמאפשר יציקת משמעות ותובנות למימוש בחיי היום יום. ההמתודה שפיתחתי משלבת בין 3 אבני יסוד מרכזיות: התנסות יצירתית/ התבוננות ושיח רפלקטיבי/ חשיבה אסטרטגית. ישנה תנועה מתמדת בין שלושת היסודות הללו בכל צורת העבודה שלי. 
אני מזמינה אותך למצוא את הדרך שלך לבטא את מי שאת.ה באמת ולממש את מה שאת.ה רוצה להיות. בדרך שנכונה וייחודית לך! והכי חשוב - להרגיש עם זה בנוח
"

האם את.ה מוכן.ה להתנסות, לחקור, לפרוץ את הגבולות של עצמך ולמצוא את הפשטות להיות מי שאת.ה באמת?

משתתפים בסדנאות מספרים ש...

White Crosses

מיכל

את יודעת, מה שמאפיין את העולם של היום זה ה- over. הכל עמוס, מלא, אנחנו כבר לא זוכרים מה זה לעשות דבר אחד. אנחנו מוצפים. ומה שאנחנו צריכים זה את המיקוד בייחוד בתהליכים של עשייה אבל לא רק. ואני לא מתכוונת לשורות תחתונות – כי זה קיצורי דרך – אנחנו רוצים תאכלס ומהר מתוך העומס והמוצפות. אני מתכוונת ללהבין לרגע אחד את עצמנו ולפעול מתוך המקום הזה. וזה מה שאת מציעה. את המיקוד הזה״.

White Crosses

דודו

רציתי להודות לך על הידע הרב שרכשתי בסדנא. תוך כדי הסדנא ישמתי את הכלים שלמדתי בניהול העובדים שלי והרגשתי איך הגישה השונה והכלת העובד משנה פלאים. למדתי מתוך הסדנא לבוא תמיד בראש פתוח שאנחנו לא יודעים הכול ושתמיד יש מה ללמוד – מכל מצב. 

בקיצור את אלופה. זכות גדולה לקחת חלק בסדנאות שלך.

תודה.

White Crosses

הילה

התהליך שעברתי בסדנא גרם לי להכיר את עצמי ולהבין את עצמי יותר. באמצעות התהליך היצירתי, ובעיקר השימוש בצילום וכתיבה מצאתי דרכים נוספות להראות את מי שאני באמת ולבטא עוד צדדים ורגשות שלי. כל זה בשילוב עם השיח וההנחיה אפשרו לי להבין מה עובר עלי, לקבל את עצמי ואת מה שחשוב לי. זה גרם לי להיות יותר מי שאני ולהיות יותר כנה וחשופה עם האנשים שקרובים אלי.

 • מתי נפתחת הסדנא הקבוצתית?
  המחזור הקרוב ייפתח בחודש אוקטובר , זוהי הזדמנות מצוינת להעניק לעצמך תהליך משמעותי לשנת 2022.
 • היכן מתקיימים המפגשים?
  כל המפגשים מתקיימים בסטודיו קולקורא ברחוב חרמש 15 בהרצליה. הסטודיו הוא מרחב בטוח לחקר, התנסות, פריצת גבולות וביטוי עצמי.
 • מהן שעות הסדנא?
  אורך כל מפגש הוא 3 שעות. המפגשים מתקיימים בימי רביעי אחת לשבועיים, בין השעות 18:30 - 21:30. תאריכי המפגשים יפורסמו בהמשך.
 • כמה משתתפים יהיו בסדנא?
  סדנא קבוצתית מיועדת לקבוצה קטנה של משתתפים ולכן מספר המשתתפים בכל מחזור מוגבל לעד- 10 משתתפים בלבד! כדאי להבטיח את מקומכם כבר עכשיו.
 • למי מתאימה הסדנא הקבוצתית?
  סדנא קבוצתית מתאימה לכל מי שמבקש לחדד את הקול הפנימי שלו, לייצר שינוי נכון בדרך יצירתית ולקבל כלים מעשיים למימוש מיטיב בחיי היום יום. דינמיקת העבודה בקבוצה מאפשרת התבוננות פנימית מעמיקה לצד קבלת נקודות מבט נוספות מספר המשתתפים מוגבל ל-10 בכל מחזור של הסדנא על מנת להשיג את האפקט המקסימלי.
 • מה עושים בסדנא?
  כל מפגש בסדנא מתחיל במעגל שיח מונחה יצירתית ועבודה דיאלוגית בין חברי הקבוצה. משם נמשיך לתהליך יצירתי אישי באמצעות הנחייה שתכלול שימוש בשוטטות יצירתית, והתנסות בחומרים שונים ומגוונים. לבסוף, סיכום המפגש - שמתוכו תהיה גזירת תובנות וכלים להמשך העמקה היצירתית והאישית. במהלך המפגש יוגשו שתייה ונשנושים. האווירה במפגשים הנה של הפרייה הדדית, יצירתיות והתפתחות אישית וקבוצתית – המאפשרת לכל משתתף ממפגש למפגש לגבש את הכלים, התובנות והמימוש הנכונים עבורו.
 • האם נדרש ניסיון יצירתי להשתתפות בסדנא?
  לא נדרש נסיון יצירתי או אומנותי קודם בשום שלב. לכל אורך התהליך בחירת הכלים, החומרים, אופן הביטוי וביצוע התרגילים מותאמים לכל אחד.ת על פי רצונו.ה ונטייתו.ה.
 • האם נדרש לרכוש חומרים או ציוד מיוחד לסדנא
  הסטודיו מאובזר ומצויד בכל הנדרש לעבודה באמצעי ביטוי מגוונים. לא נדרש להביא או לרכוש ציוד או חומרים נוספים.
 • מה עלות הסדנא?
  עלות הסדנא 350*10 ש"ח. סה"כ 3,500 ש"ח .
 • באילו אמצעים ניתן לשלם עבור ההשתתפות בסדנא?
  ניתן לשלם בכרטיס אשראי (עד 5 תשלומים שווים) או בהעברה בנקאית. שמירת מקום בסדנא מותנה בתשלום מראש של 350 ש״ח דמי הרשמה אשר יקוזזו מהתשלום הכולל. לינק לתשלום בכרטיס אשראי או פרטי חשבון בנק להעברה ימסרו לאחר תשלום דמי ההרשמה.
 • האם הסדנא הקבוצתית מתאימה לארגונים?
  בהחלט! הסדנא הקבוצתית מתאימה גם לקבוצה של עובדים/מנהלים מאותו הארגון ותעניק תובנות משמעותיות לתפיסה ניהולית ויישומה, ביסוס מערכות יחסים איכותיות תקשורת ואמון, ביסוס תהליכי עבודה משותפים ועבודת צוות וכלים ליישום ביום יום. ניתן להשאיר פרטים או ליצור איתי קשר לקבלת מידע נוסף. 054-4207443
 • מדיניות ביטולים
  פתיחת הסדנא מותנית במינימום נרשמים. במקרה של ביטול הסדנא מצד הסטודיו, יוחזר התשלום במלואו לפי חוק. במקרה של ביטול מצד הנרשמ.ת, ניתן לבטל השתתפות עד שבוע לפני הסדנא ולקבל החזר כספי בכפוף למדיניות ההחזרים של הסטודיו. בתקופת הגבלות בשל הקורונה/אחר, המפגשים יועברו ב"זום". ההנחייה והתרגילים יעודכנו בהתאם למגבלות. המפגשים יתקיימו בכפוף להוראות והנחיות משרד הבריאות ומשרד הביטחון. אישור השתתפות בסדנא מותנה בתשלום מראש.
 • יש לך שאלה נוספת?
  יש לך שאלה נוספת? ניתן ליצור איתי קשר בטלפון: 054-4207443 או לכתוב לי: kolkoreinfo@gmail.com

תמונות מסדנאות ותוצרים של משתתפים

Sign me up!

להפוך להיות האדם שתמיד רצית להיות 

Recycled Paper

איך אדע אם הסדנא מתאימה לי?

Recycled Paper
אם את.ה מחפש.ת לחדד את הקול הפנימי שלך
Recycled Paper

אם את.ה רוצה לייצר שינוי ולמצוא דרכים לעשות אחרת

Recycled Paper
אם את.ה רוצה לגלות איך לבטא עצמך באופן הברור ביותר שיש ולקבל החלטות מודעות יותר
Recycled Paper
אם את.ה רוצה לעבור תהליך משמעותי תוך התנסות בכלים יצירתיים
Recycled Paper
אם את.ה מבקש.ת להרחיב את עולמך הפנימי ולהתפתח 

הסדנא הקבוצתית של סטודיו קולקורא היא עבורך! 

הפשטות להיות מי שאת.ה באמת

קול קורא.png

הישאר.י  מעודכן.ת

תודה שהשארת פרטים! נמשיך לעדכן בכל מה שמעניין

2021 כל הזכויות שמורות לסטודיו קולקורא. העמוד נבנה ע"י LYP-AGENCY

bottom of page