קול קורא_edited.png

משתתפים.ות מספרים.ות

Recycled Paper

הסטודיו מדהים, נותן תחושה של בועה של ניתוק מחיי היום יום הגדושים והלוחצים. עדי מדהימה, יודעת להכנס לנבכי האדם ולסייע בכל דרך אפשרית באמצעות עזרים שנמצאים בסטודיו.

אפרים

Recycled Paper

התחלתי את התהליך האישי עם עדי במסגרת שינוי תפקיד במהלכו עברתי לתפקיד ניהולי בכיר בקבוצת חברות. התהליך עם עדי הוא תהליך מקיף ומלמד המסייע לי באופן יומי, מאתגר אותי ומהווה מצפן התפתחותי במסגרת מעבר תפקיד ופיתוח התפיסה התאגידית האישית שלי, יחד עם פיתוח התפיסה של קבוצת החברות בה אני עובד ביחס לתפקיד שלי. זהו תהליך כנה, ישיר וללא פשרות, הכולל בחינה פנימית שלי כאדם, לצד בחינה שלי כבעל תפקיד מפתח בקבוצה. אני ממליץ בחום על כניסה לתהליך כזה לכל אדם המעוניין לבחון כיצד הוא יכול לפתח את עצמו ולשדרג את תפיסת עולמו האישית והמקצועית

גיא

Recycled Paper

עדי המקסימה והסופר רגישה, עברת יחד איתי תהליך משמעותי שעזר לי להבין טוב יותר את עצמי וגם לגלות דברים חדשים בעצמי. דרך האומנות, תהליך היצירה והשיח עלו נושאים רגישים שהרבה שנים פחדתי לגעת בהם. האומנות על כל סוגיה היא כלי מאוד חזק שעזר לי לשחרר ולעלות למודעות הרבה סוגיות. מוקירה את העבודה שעשית איתי. זה בטוח ילך איתי בהמשך חיי.

יעל

Recycled Paper

רציתי להודות לך על הידע הרב שרכשתי בסדנת המנהלים . תוך כדי הסדנא ישמתי חלק מהדברים שלמדנו והרגשתי  שגישה שונה והכלת העובד משנה פלאים את התפוקה. ולבוא תמיד בראש פתוח שאנחנו לא יודעים הכול ותמיד יש מה ללמוד. 

בקיצור את אלופה. היתה לי הזכות להשתתף בסדנא שלך וזו זכות גדולה לכל מי שישתתף בסדנאות שלך.

תודה.

דודו

 
Recycled Paper

את יודעת, מה שמאפיין את העולם של היום זה ה- over. הכל עמוס, מלא, אנחנו כבר לא זוכרים מה זה לעשות דבר אחד. אנחנו מוצפים. ומה שאנחנו צריכים זה את המיקוד בייחוד בתהליכים של עשייה אבל לא רק. ואני לא מתכוונת לשורות תחתונות – כי זה קיצורי דרך – אנחנו רוצים תאכלס ומהר מתוך העומס והמוצפות. אני מתכוונת ללהבין לרגע אחד את עצמנו ולפעול מתוך המקום הזה. וזה מה שאת מציעה. את המיקוד הזה״.

מיכל

Recycled Paper

הי. רציתי לנצל את ההזדמנות לאמר תודה ענקית על מפגשים מאלפים ממש. אחרי חודשים של ריחוק חברתי היה מרענן לשמוע מנחה שמדברת בגובה העיניים ומייצרת עניין ותובנות בצורה יצירתית.  ממש תענוג. תודה!

אורלי

Recycled Paper

בזכות השאלות של עדי צללתי במחשבותי עמוק פנימה וכך מצאתי את עצמי נשאבת לתוך ההרצאה של עדי- מחולל.ת. היה מעניין ומעורר השראה לשמוע על הדרך של עדי ולחשוב האם ואיך זה נושק לדרך של כל אחד מאיתנו. התרגיל וההכוונה של עדי גרמה לכל המשתתפים להיות אקטיביים ולא רק להשקיף מהצד - מה שהפך את כל החוויה לשונה ומיוחדת. מקווה שיהיו עוד הזדמנויות למפגשים כאלה וממליצה לקפוץ לביקור בסטודיו.

מיכל

Recycled Paper

למדתי בקורס לפתוח את עצמי ואת הרגשות שלי ליותר אנשים. הצילום אפשר לי להבין שאפשר לפעמים להיות לא מובן או לא ברור ולהרגיש כל מיני דברים ולא צריך להתרחק מכולם כי זה בסדר להרגיש רגשות שונים.

הילה

Recycled Paper

העבודה בסדנא עזרה לי לבטא ולהכיר את תחושת הבדידות שלי ולהבין שאני נתלית בחפצים סביבי ובדברים חיצוניים כדי להרגיש פחות בודדה. 

תוך כדי הצילום, העבודה היצירתית וההתבוננות גיליתי את עצמי. הבנתי את עצמי יותר ואת מה שאני באמת מרגישה ומצאתי דרכים חדשות לגרום לאנשים אחרים להבין אותי, לעזור לי להתקרב אליהם ולעזור להם להתקרב אלי. 

מיקה

Recycled Paper

כל עבודה שלי בסדנא היא עולם ומלואו וסיפור שלם שמאחוריו נמצאת הילדה שבתוכי. התהליך שעברתי עם עדי גרם לי להכיר את עצמי יותר, להראות את עצמי מבלי להתבייש, להפתח מבלי להסתיר ולגרום לאחרים להתקרב אלי. בכל תמונה שצילמתי ובכל עבודה שיצרתי למדתי עוד דרך לבטא את עצמי, גם ללא מילים. העבודה עם צילום אפשרה לי להבין מה עובר עלי ולקבל את עצמי יותר ועזר לי להיות יותר כנה וחשופה עם האנשים שקרובים אלי לגבי כל מה שאני עוברת בשנה האחרונה.  אני גאה בעצמי. 

ליהי

Recycled Paper

במסגרת תהליך פיתוח מנהלים בכירים בחברה,עברתי תהליך אישי עם עדי שבסיכומו הוספתי כלים להמשך התפתחותי האישית והמקצועית. עדי משלבת יכולת בן אישית גבוהה, מקצועיות וניסיון רב בצורה מושכלת, פתוחה ועניינית.

עדי הצליחה בתהליך האישי שלי, לשים בצורה מדויקת את האצבע על הצורך ההתפתחותי, וכל זאת בזכות מקצועיותה, המייצרת אמון הבא לידי ביטוי בהקשבה אקטיבית ואמפטית. תודה עדי על הליווי, הדרך והסיוע במציאת התשובות הנכונות במסע האישי שלי.

אסי 

Recycled Paper

הגעתי לסדנא אישית אצל עדי מתוך תחושה שמלווה אותי הרבה שנים, שאני רוצה לעסוק יותר ביצירה אבל קשה לי למצוא השראה. חשבתי שהסדנא תתן לי הזדמנות להתנסות בכלים שונים, לצבור בטחון ואולי למצוא את הדבר ש״יתפוס אותי״. מהר מאוד גיליתי שהקושי שלי לא קשור לכלים או למיומנות, אלא למחסומים והגנות פנימיות. זה נשמע כמובן מובן מאליו, אבל מפתיע כמה אנחנו טובים בלספר לעצמנו סיפורים. וכמה עדי טובה בלחשוף את האמת ולשים אותה בפרצוף בצורה שאי אפשר להתחמק. 

הדבר המשמעותי ביותר שאני לוקחת איתי מהסדנא זה שקושי הוא הזדמנות והזמנה להתנסות. שלא צריך ״להצליח״ ולא צריכה להיות מטרה. שעצם המשחק פותח לנו אפשרות להפתיע את עצמנו.

עדינה

Recycled Paper

עדי המון תודה על תערוכה מרגשת, שהביאה לידי ביטוי את התהליכים שהמשתתפים עברו דרך השימוש במצלמה. כל הכבוד!
המון תודה על כל ההשקעה לאורך כל התקופה, הרגישות והאכפתיות. והתוצרים שראינו בתערוכת ממש מעידים על כך.

ענבל

Recycled Paper

התרגשתי, אהבתי. את משהו מיוחד. כל כך מדויקת שזה מפחיד.

תמר

Recycled Paper

חשוב לי מאוד להצליח בכל דבר שאני עושה. לפעמים קורה שאני מוותר לעצמי ולא הולך עד הסוף מתוך הפחד להכשל. גיליתי שיש בתוכי אנרגיה שיכולה לדחוף אותי קדימה, להיות הכי טוב שאני יכול. זה קורה כשאני מתבונן פנימה אל עצמי ופחות החוצה על אחרים. אני יודע שהיכולת להתמודד עם אתגרים נמצאת בתוכי וזו רק החלטה שלי. וכן הכי חשוב לא להפסיק לנסות. 

בסדנא למדתי את כל זה על עצמי. באמצעות העבודה הצילומית למדתי לבטא את מה שאני מרגיש ולהבין עוד יותר את עצמי ומה שחשוב לי כדי להמשיך לנסות וללכת עד הסוף. 

עופר

Recycled Paper

הי עדי! רציתי לומר לך תודה רבה על הסדנא הקבוצתית המעשירה שהענקת למנהלים, סדנא עם כלים ייעודיים לנו כחברה. המסר שניסינו להעביר עבר ונתן כלים עתידיים לכל המנהלים שהשתתפו.כיף ונעים לעבוד מולך!

נופר

Recycled Paper

עדי היקרה מפז

לשמחתי (באופן לא עד הסוף מודע) נענתי לקולקורא שלך והחלטתי לתת לעצמי מתנה, רצף מפגשים לצידך בסטודיו. רצף המפגשים איתך בסדנאישית היו עבורי נקודת מפנה משמעותית ביחס להמשך ההתפתחות האישית שלי כיוצרת והרבה מעבר לכך.

המרחב המאפשר והבטוח שיצרת הדליק בתוכי אור לשיח אינטימי קודם כל ביני לבין עצמי. ממפגש למפגש התחלתי לנשום עמוק יותר ואוויר מחייה נכנס ללב, הגוף והנשמה שלי.

עזרת לי ברגישות לראות מפתחות לדלתות שנעלתי היטב ושרציתי לשכוח מקיומן. דלתות שמאחוריהן סגרתי עולמות של יופי, תשוקה ויצרים. עולמות שהם מקור הכוח ליצירה שלי, לשפה הייחודית שלי בעולם הזה.

 עדי אהובה, את אישה עם חוכמת לב גדולה מאוד וחיבור עמוק ובלתי אמצעי לעשייה שלך. היה לי העונג להתמסר אלייך ודרכך לחזור ולהתמסר אלי. החיוך הרך שלך, העיניים הטובות בהן התבוננת בי והמילים המחזקות שאמרת היו לי למעטפת מאפשרת התפתחות כנה ואמיצה.

תודה שבתבונתך לא לחצת, לא דחפת, לא האצת תהליכים אלא האמנת אמונה שלמה בדרך האישית והייחודית שלי. יש לך מקום מלא כבוד והערכה במסע הגיבורה שלי.

מורן

Recycled Paper

אני מכיר את עדי כבר 15 שנה. האמת שאני לא כל כך בקטע של טיפולים, קואצ'ינג וכו', אבל עברתי ביחד עם עדי תקופה ארוכה ואינטנסיבית של בניה וגם של שבר, של רקימת חזון, טיפול בחסמים והוצאה לפועל של תוכניות שאפתניות. אם אתם בצומת דרכים בחיים, או מרגישים תקועים ומרגישים שיש מרכיבים באישיות שלכם שחוסמים אתכם מלהגיע לאן שאתם באמת יכולים להגיע, לכו לפגוש את לעדי. יש לה שילוב נדיר של הבנת עולם המעשה, העולם העסקי התאגידי ביחד עם יכולת אבחנה מדהימה ויכולת לגרום לך להגיע לתובנות עצמיות, היא יצירתית ביותר ותדע לבנות ביחד איתך תוכנית לפתיחת חסמים ושחרור עכבות. עדי היא אשה נחושה ומשימתית ותדע לעזור לכם להגיע לאן שרציתם. אז לכו אליה - אני ממליץ , לא תתאכזבו

יאיר

Recycled Paper

התהליך שעברתי בסדנאישית היה בדיוק מה שהוא היה צריך להיות. היום אני יודע (וזה מה שהכי יפה בעיני) שלא היתה שום אפשרות אחרת. אחת לשבוע קיבלתי כמה שעות של מרחב פרטי, מוגן ומונגש שכולו בשבילי. מקום שבו מותר להרשות לעצמך לדבר ולשאול, לעשות וליצור, לקשקש ולראות מה יוצא. למדתי - שפה חדשה, שפה שהיא מעבר למילים - שפה שמאפשרת לי לבטא חלקים בי שאת חלקם שכחתי, ולחלקם אולי מעולם לא הייתי מודע. כאילו בתוכי יש חלקים שרק בצבעים וחומרים פתאום ניתן לראות ולהבין אותם. פתאום ראיתי מה אני רוצה. וברגע שזה קרה - הדרך אל הפתרון היתה ברורה.

עדי מקצוענית. מדוייקת, זהירה במידה הנכונה, חדה ומסורה. תשומת הלב שלה לפרטים, והיסודיות שבה הכינה את המפגשים ועיבדה אותם היתה חסרת תקדים בעיני. כל פרט בתהליך - החל בעבודת ההכנה, דרך כל הפרטים הקטנים בדרך, ועד לחיבור כל הנקודות לתהליך אחד שלם - הכל נעשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אי אפשר לצפות ליותר.

 

יותם

Recycled Paper

הניסיון שלי בעבודה מול עדי הוא טוב מאוד.

השתתפתי בסדנא בהנחיתה בארגון בו אני עובדת. ההנחיה היתה נעימה ומזמינה, למרות מספר גדול יחסית של משתתפים, למרות מעבר מפגישות פרונטליות לפגישות בזום ושאר שינויים, הסדנא הצליחה לגרום לכולנו, המשתתפים בה, לחשיבה מחודשת, ליצירתיות ותרמה לנו הרבה בעבודה השוטפת הפנים ארגונית.

בנוסף עדי ליוותה אותנו ביצירת צוות חשיבה והובלה בארגון, היא תרמה ליצירת דינמיקה חיובית של עבודה ושל עשייה משותפת.

השיחות עם עדי לאורך התהליכים בהם השתתפתי היו מאתגרות ועודדו אותי לשאול כל הזמן שאלות חדשות לגבי דרך הניהול שלי והעבודה.

 

מירב